قوانین و مقررات
سبد خرید
ساعت
درباره ما ارتباط با ما وبلاگ ورود کاربران ثبت نام کاربران
بستن گروه بندی محصولات

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریدار از سایت آف زدیم را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. در صورت وجود هرگونه سوال مراتب را از طريق بخش تماس با ما ، با ما در میان بگذارید.

1ـ عضویت در سایت آف زديم رایگان است و تنها اشخاص حقیقی بالای 15 سال تمام ، حق عضویت در سایت آف زديم را دارند.

2ـ برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی ، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت آف زديم در آیند.
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست نماید.

3ـ کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و آف زديم هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

4ـ کالاهای بهداشتی و زینتی و یا اکسسوری ها نظیر ساعت مچی، زیورآلات و ... با توجه به رعایت بهداشت و مواردی نظیر حساسیت پوستی امکان مرجوع نیست و تنها در شرایطی که معیوب بودن کالا توسط کارشناسان آف زدیم محرز گردد تعویض انجام میگیرد.

5ـ شرایط استفاده از گارانتی ساعت های مچی به این گونه است که استفاده صحیح و شرایط نگهداری مناسب لحاظ میگردد و گارانتی موتور ارایه شده برای استفاده صحیح و درست است ( ضربه دیدن، خرابی موتور وباتری ساعت های بند مگنتی و همچنین باتری شامل گارانتی نمی شود).
 

ـ فرایند خرید از سایت آف زدیم توسط کاربر به شرح ذیل میباشد :
1ـ بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت.
2ـ پرداخت مبلغ تعیین شده ( با اعمال تخفیف) به‌ یکی از روشهای ارائه شده توسط آف زديم (پرداخت الکترونیکی ).
3ـ چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد .
4ـ عضو پس از انتخاب و خريد كالا منتظر ارتباط بخش فروش مي ماند و به آدرس قيد شده محصول ارسال مي گردد.
هزينه ارسال بسته به عهده مشتري بوده و آف زديم در حال حاضر هزينه ارسال براي تهران را مبلغ 6000 تا 10000 تومان در نظر گرفته است كه در حالت پرداخت آنلاین به فاکتور اضافه میشود و یا در حالت پرداخت در محل برای ساکنین تهران توسط پيك پس از تحويل و تاييد رسيد كالا به همراه مبلغ کالا از سوي مشتري پرداخت مي گردد.
5ـ آف زديم كالاهايي را كه جنبه بهداشتي دارند، مواردی که در بند 4 پاراگراف بالا قید شده است و يا به هر دليلي در بخش توضيحات هر کالا اعلام شده ، تعويض و يا عودت ندارد .
6ـ اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از آف زديم به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .
7ـ تولید غیرقانونی ـ فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط آف زديم ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .
8ـ چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق وتعهدات کاربرعضو ندارد.
9ـ شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و ازآن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
10ـ کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری را از دست می‌دهد .

سایت تخفیف و خرید گروهی آف زدیم
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت